Sağlık profesyonelleri için »

Üye Girişi

Parolamı Unuttum?

Üye değil misiniz? Hemen Kayıt Olun.

Web TV

Güncel Haberler

İnfluenza Risk Grupları 2017 İnfluenza Risk Grupları 2017 Devamı »
2017 - 2018 Ülkemiz’de Bulunan Grip Aşıları ve Uygulama Önerileri 2017 - 2018 Ülkemiz’de Bulunan Grip Aşıları ve Uygulama Önerileri Devamı »
Yaz Aylarında Daha da Dikkat Edilecek Bir Nokta: İlaçlar ve Güneşe Hassasiyet Yaz Aylarında Daha da Dikkat Edilecek Bir Nokta: İlaçlar ve Güneşe Hassasiyet Devamı »
Prof. Dr. Ayper SOMER’in “HPV Aşıları” ile İlgili Merak Edilen Sorulara Verdiği Yanıtlar PEDİATRİ DÜNYASI Ebeveynler Sayfası Web TV’de Prof. Dr. Ayper SOMER’in “HPV Aşıları” ile İlgili Merak Edilen Sorulara Verdiği Yanıtlar PEDİATRİ DÜNYASI Ebeveynler Sayfası Web TV’de Devamı »
Prof. Dr. Ayper SOMER’in “Çocuklarda İshal” ile İlgili Merak Edilen Sorulara Verdiği Yanıtlar PEDİATRİ DÜNYASI Ebeveynler Sayfası Web TV’de Prof. Dr. Ayper SOMER’in “Çocuklarda İshal” ile İlgili Merak Edilen Sorulara Verdiği Yanıtlar PEDİATRİ DÜNYASI Ebeveynler Sayfası Web TV’de Devamı »
“Sık Enfeksiyon Geçiren Çocuklarda Nasıl Bir Yaklaşım İçerisinde Olmalı, Aileler Neler Yapmalı?” Sorusuna Prof. Dr. Ayper SOMER’in Verdiği Yanıtın Yer Aldığı Video Pediatri Dünyası Ebeveynler Sayfası Web TV’de “Sık Enfeksiyon Geçiren Çocuklarda Nasıl Bir Yaklaşım İçerisinde Olmalı, Aileler Neler Yapmalı?” Sorusuna Prof. Dr. Ayper SOMER’in Verdiği Yanıtın Yer Aldığı Video Pediatri Dünyası Ebeveynler Sayfası Web TV’de Devamı »
Prof. Dr. Zafer KURUGÖL’ün “Rotavirüs Aşısı” ile İlgili Merak Edilen Sorulara Verdiği Yanıtlar PEDİATRİ DÜNYASI Ebeveynler Sayfasi Web TV’de… Prof. Dr. Zafer KURUGÖL’ün “Rotavirüs Aşısı” ile İlgili Merak Edilen Sorulara Verdiği Yanıtlar PEDİATRİ DÜNYASI Ebeveynler Sayfasi Web TV’de… Devamı »
Sıcak Havalar İçin Sıcak Havalar İçin Devamı »
PROF. DR. HASAN TEZER ve PROF. DR. ATEŞ KARA TARAFINDAN KALEME ALINAN “SOĞUK ALGINLIĞI İLAÇLARININ ÇOCUKLARDA KULLANIMI İLE İLGİLİ GENEL BİLGİLER” YAZISI PEDİATRİ DÜNYASI, “EBEVEYNLER SAYFASI”NA EKLENDİ… PROF. DR. HASAN TEZER ve PROF. DR. ATEŞ KARA TARAFINDAN KALEME ALINAN “SOĞUK ALGINLIĞI İLAÇLARININ ÇOCUKLARDA KULLANIMI İLE İLGİLİ GENEL BİLGİLER” YAZISI PEDİATRİ DÜNYASI, “EBEVEYNLER SAYFASI”NA EKLENDİ… Devamı »
Okullar ve Çocuk Hastalıkları Okullar ve Çocuk Hastalıkları Devamı »
Soğuk Algınlığı İlaçlarının Çocuklarda Kullanımı ile ilgili Genel Bilgiler Soğuk Algınlığı İlaçlarının Çocuklarda Kullanımı ile ilgili Genel Bilgiler Devamı »
PROF. DR. ERCAN TUTAR'IN "ÇOCUKLARDA KALP SORUNLARI" İLE İLGİLİ MERAK EDİLEN SORULARA VERDİĞİ YANITLAR PEDİATRİ DÜNYASI EBEVEYNLER SAYFASI WEB TV'DE... PROF. DR. ERCAN TUTAR'IN "ÇOCUKLARDA KALP SORUNLARI" İLE İLGİLİ MERAK EDİLEN SORULARA VERDİĞİ YANITLAR PEDİATRİ DÜNYASI EBEVEYNLER SAYFASI WEB TV'DE... Devamı »
PROF. DR. SIDIKA SONGÜL YALÇIN’IN "ANNE SÜTÜ ve EMZİRME" İLE İLGİLİ MERAK EDİLEN SORULARA VERDİĞİ YANITLAR PEDİATRİ DÜNYASI EBEVEYNLER SAYFASI WEB TV’DE PROF. DR. SIDIKA SONGÜL YALÇIN’IN "ANNE SÜTÜ ve EMZİRME" İLE İLGİLİ MERAK EDİLEN SORULARA VERDİĞİ YANITLAR PEDİATRİ DÜNYASI EBEVEYNLER SAYFASI WEB TV’DE Devamı »
Dünya Sağlık Örgütü Verilerine, Dünya Nüfüsunun Büyük Kısmı Kirli Hava Solumakta Dünya Sağlık Örgütü Verilerine, Dünya Nüfüsunun Büyük Kısmı Kirli Hava Solumakta Devamı »
Dünya Sağlık Örgütü Zika Virüs ile ilgili gelişmeleri ve bilgileri paylaşmak için bir aplikasyon geliştirdi. Dünya Sağlık Örgütü Zika Virüs ile ilgili gelişmeleri ve bilgileri paylaşmak için bir aplikasyon geliştirdi. Devamı »
Zika Virüsü Zika Virüsü Devamı »
Kurgusu Prof. Dr. Raşit Vural YAĞCI Tarafından Hazırlanan “İlk 1000 Gün Mucizesi” Videosu Pediatri Dünyası Ebeveynler Sayfası Web TV’de… Kurgusu Prof. Dr. Raşit Vural YAĞCI Tarafından Hazırlanan “İlk 1000 Gün Mucizesi” Videosu Pediatri Dünyası Ebeveynler Sayfası Web TV’de… Devamı »
Sağlık Bakanlığı Bilgi Brosürleri Sağlık Bakanlığı Bilgi Brosürleri Devamı »
Çocuklarda Zatürreden Korunma Yolları Nelerdir? Sorusuna Doç. Dr. Hasan TEZER ve Prof. Dr. Ergin ÇİFTÇİ’nin Verdikleri Yanıtların Yer Aldığı Videolar Ebeveynler Sayfası Web TV’de… Çocuklarda Zatürreden Korunma Yolları Nelerdir? Sorusuna Doç. Dr. Hasan TEZER ve Prof. Dr. Ergin ÇİFTÇİ’nin Verdikleri Yanıtların Yer Aldığı Videolar Pediatri Dünyası Ebeveynler Sayfası Web TV’de… Devamı »