Sağlık profesyonelleri için »

Üye Girişi

Parolamı Unuttum?

Üye değil misiniz? Hemen Kayıt Olun.

Web TV

Mutlu Ailelerin Sırları

  • Zorluklar, Hayatımızın Herhangi Bir Aşamasında Karşımıza Çıkabilir; Çözümler De Öyle... New York Times Köşe Yazarı Bruce Feiler, Ebeveynleriyle İlgilenme Ve Çocuklarını Yetiştirme Sorumlulukları Arasında Sıkışıp Kalmıştı. Bu Yüzden Aileler Hakkındaki En Modern Çözümlere Ve Araştırmalara Ulaşmak İçin Üç Yıllık Bir Yolculuğa Çıkmaya Karar Verdi.
  • Klasik Aile "Uzmanları" Yerine, Alanındaki En Yaratıcı Beyinlere Danıştı. Edindiği Fikirleri İse Eşi Ve Çocukları Üzerinde Denedi. Sonuçta, Aileleri Birbirine Yakınlaştırma Konusuna Orijinal Bir Şekilde Yaklaşan Ve Eşi Benzeri Görülmemiş Pek Çok Uygulamayı İçeren Bir Bakış Açışı Ortaya Çıktı. Geleneksel Davranış Kalıpları Ve Formüllerin Artık Ailelerin İhtiyaçlarına Cevap Vermediğini Fark Eden Bruce Feiler, Mutlu Ailelerin Sırları Adlı Kitabıyla Ebeveynlerin Aklındaki Sayısız Soruyu Cevaplıyor Ve Aile İçi İlişkilere Yeni Bir Dinamizm Getiriyor.
  • "Mutlu Ailelerin Sırları, Bildiğiniz Kişisel Gelişim Kitaplarından Oldukça Farklı. Günümüzün Aile Anlayışı Hakkındaki En Kabul Görmüş Alışkanlıkları Altüst Eden, Uygulanabilir Ve Eğlenceli Bir Kitap."
  • "Sürükleyici Ve Kolay Okunan Bir Tarzda Yazılan Mutlu Ailelerin Sırları, Ailenizin Günlük Yaşantısını Değiştirecek Olan Esaslı Örneklerle Güçlendirilmiş, Esprili Ve Özgün Bir Kitap."
  • "Bu Kitap Modern Aileler İçin Bir Rehber Niteliği Taşımasının Yanı Sıra Dijital Çağın Kaotikliğine De Karşı Koyuyor."